| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 836 mm |
| дължина | 835 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | optibelt MT-A I |
| тегло | 0,066 kg |
| тегло | 0,066 kg |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | optibelt MT-A I |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| обърни внимание на техническите данни |
| дължина | 860 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,058 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2060 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 2080 mm |
| тегло | 0,210 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,209 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 2080 mm |
| тегло | 0,210 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 2065 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2063 mm |