| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 705 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | 1 987 947 000 |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 705 mm |
| дължина | 1305 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,133 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1310 mm |
| дължина | 705 mm |
| ширина | 17,8 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,6 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1640 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1306 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| обърни внимание на техническите данни |
| брой на ребрата | 5 |
| тегло | 0,067 kg |
| тегло | 0,131 kg |
| тегло | 0,137 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| обърни внимание на техническите данни |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1306 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | optibelt MT-A I |