подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 200 051 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 77 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 14 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 25 Nm |
| присъединителна техника | M 5 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 128
|
|
BOSCH GLP128
|
|
KHD 0009720203
|
|
MWM 605794100004
|
|
BERU 0100220206
|
|
BERU 0100220210
|
|
BERU 0100221201
|
|
BERU GV119
39.56 €
-20%
31.65 €
|
|
BERU GV137
20.17 €
-20%
16.14 €
|
|
CHAMPION CH66
|
|
LUCAS ELECTRICAL HDS220
|
|
NGK 7494
|
|
NGK Y403T
|
|
OPEL 1214303
|
|
OPEL 90019495
|
|
RENAULT 0122999900
|
| Opel ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) | 58 коня | дизел |
| Opel REKORD D | 54 коня | дизел |
| Opel REKORD D | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD D комби | 54 коня | дизел |
| Opel REKORD D комби | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) | 58 коня | дизел |
| Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) | 65 коня | дизел |
| Opel REKORD E комби (61_, 66_, 67_) | 58 коня | дизел |
| Opel REKORD E комби (61_, 66_, 67_) | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD E комби (61_, 66_, 67_) | 65 коня | дизел |
