подгревна свещ FEBI BILSTEIN
подгревна свещ
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 47510 |
| дължина | 30 m |
| дължина | 109 mm |
| външна резба | M4 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 10 |
| електронапрежение | 11 V |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 93190433
|
|
VAUXHALL 93190433
|
|
AUTOMEGA 3012140064
|
|
BERU GN097
31.57 €
-20%
25.26 €
|
|
BOSCH 0250202132
|
|
BREMI 26090
|
|
CASALS 7253
|
|
CHAMPION CH269002
|
|
DENSO DG196
|
|
DÜRER DG30109
|
|
ERA 886009
|
|
FAE 74265
|
|
FLENNOR FG9922
|
|
HIDRIA H1802
|
|
HIDRIA H5020
|
|
LUCAS DIESEL LP146
16.67 €
-20%
13.34 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407196312
54.33 €
-20%
43.46 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062900053304
12.25 €
-20%
9.8 €
|
|
MASTER-SPORT SZ17PCSMS
|
|
MAXGEAR 660028
|
|
MAXGEAR 660050
|
|
METZGER H5020
|
|
MEYLE 2148600000
|
|
NGK 90828
18.25 €
-20%
14.6 €
|
|
STANDARD W430
|
|
STELLOX 202036SX
|
|
SWAG 40947510
|
|
VALEO 345115
|
|
VEMO V99140062
|
|
OPEL 01214064
|
|
OPEL 1214064
|
| Opel ASTRA H кутия (L70) | 120 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 120 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 100 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 100 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 120 коня | дизел |
