подгревна свещ HERTH+BUSS JAKOPARTS
подгревна свещ
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J5718007 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.00 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 103 mm |
| дължина 1 | 57 mm |
| дължина 2 | 24 mm |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| брой звена на верига | 15 |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 0108803
|
|
ASHUKI K78502
|
|
BERU 100226639
|
|
BERU 226639
|
|
BERU GN097
31.57 €
-20%
25.26 €
|
|
BLUE PRINT ADK81802
18.16 €
-20%
14.53 €
|
|
BOSCH 0250202132
|
|
BREMI 26090
|
|
CHAMPION CH269002
|
|
DENSO DG196
|
|
DÜRER DG30109
|
|
FAE 74265
|
|
FEBI BILSTEIN 15959
15.19 €
-20%
12.15 €
|
|
FLENNOR FG9922
|
|
HIDRIA 13721802
|
|
ITN 30GP178
|
|
ITN 30GP197
|
|
JAPANPARTS CE803
|
|
JAPKO 01803
|
|
KAISHIN 39192
|
|
KAISHIN 39232
|
|
KAVO PARTS IGP8503
|
|
LUCAS DIESEL LP146
16.67 €
-20%
13.34 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407196312
54.33 €
-20%
43.46 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062900053304
12.25 €
-20%
9.8 €
|
|
MAXGEAR 660050
|
|
MDR MGP6803
|
|
METZGER H5020
|
|
MEYLE 2148600000
|
|
MONARK 090507132
|
|
NGK 90002
|
|
NGK 90828
18.25 €
-20%
14.6 €
|
|
NGK DPower70
|
|
NGK DP70
|
|
NGK Y1030J
|
|
NIPPARTS N5718005
22.1 €
-20%
17.68 €
|
|
NPS DG196
|
|
STANDARD W430
|
|
SWAG 70915959
|
|
VALEO 345115
|
|
VEMO V99140062
|
|
SUZUKI 0250202132
|
|
SUZUKI 1855079J50
|
|
SUZUKI 1855079J50000
|
|
SUZUKI 250202132
|
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
