| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M 8x1 |
| обща дължина | 117 mm |
| горивосмесителна сма | впръскване помпа-дюза (PDE - Pumpe-D?se Einspritzung ) Фолкс |
| размер на ключ | 8 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| сила на тока | 25 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| точка на разрушаване | 20 Nm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | Ø 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63° |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 130 mm |
| горивосмесителна сма | впръскване помпа-дюза (PDE - Pumpe-D?se Einspritzung ) Фолкс |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 9 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| сила на тока | 8 A |
| Въртящ момент от | 8 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 12 Nm |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| ъгъл на монтаж | 93 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| дължина 1 | 70 mm |
| дължина 2 | 29,5 mm |
| обща дължина | 116,5 mm |
| мярка на резбата | 4 |
| размер на ключ | 8 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 4,4 V |
| дължина | 130 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 20 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| материал | метал |
| електронапрежение | 4,4 V |
| сила на тока | 7,5 A |
| съпротивление | 0,4 Ом |
| обща дължина | 117,2 mm |
| дълбочина на монтаж | 29,5 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,0 |
| размер на ключ | 8 mm |
| присъединителна техника | PIN |
| електронапрежение | 4,4 V |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| съпротивление | 0,4 Ом |
| обща дължина | 126,3 mm |
| размер на ключ | 10 |
| тегло | 35,3 g |
| електронапрежение | 4,4 V |
| мярка на резбата | M8x1.0 |
| съпротивление | 0,4 Ом |
| обща дължина | 117,6 mm |
| размер на ключ | 8 |
| тегло | 20 g |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | Ø 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93° |
| мярка на резбата | M 8x1 |
| обща дължина | 117 mm |
| горивосмесителна сма | впръскване помпа-дюза (PDE - Pumpe-D?se Einspritzung ) Фолкс |
| размер на ключ | 8 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| сила на тока | 25 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| точка на разрушаване | 20 Nm |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 4,4 V |
| дължина | 118 mm |
| мярка на резбата | M 8 x 1,0 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 8 |
| Въртящ момент от | 8 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 10 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | Pin 4mm |
| диаметър | 4 mm |
| мярка на резбата | M8x1 |
| обща дължина | 117,6 mm |
| размер на ключ | 8 |
| брой звена на верига | 10 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 29,6 mm |
| материал | метал |
| електронапрежение | 4,4 V |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 130 mm |
| дълбочина на монтаж | 27,5 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,0 |
| размер на ключ | 10 mm |
| присъединителна техника | PIN |
| дължина | 30 mm |
| външна резба | M8 x 1 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| тегло | 0,020 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| необходими бройки | 4 |
| електронапрежение | 7 V |
| дължина 1 | 117 mm |
| дължина 2 | 30 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1.0 |
| размер на ключ | 8 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| мярка на резбата | M8 x 1 |
| номинален ток | 8,5 A |
| диаметър | 4,1 mm |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 117 mm |
| размер на ключ | 8 |
| присъединителна техника | Ø 4 mm |
| дълбочина на монтаж | 29,6 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 130 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 25 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| електронапрежение | 7 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M 8x1,0 |
| обща дължина | 117 mm |
| размер на ключ | 8 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| сила на тока | 5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| диаметър | 3 mm |
| обща дължина | 118 mm |
| дължина 1 | 70 mm |
| дължина 2 | 30 mm |
| работно напрежение | 4,4 V |
| материал | керамика |
| електронапрежение | 7 V |
| сила на тока | 7 A |
| съпротивление | 0,3 Ом |
| обща дължина | 117 mm |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,0 |
| размер на ключ | 8 mm |
| присъединителна техника | PIN |