| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 244 mm |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| минимална дебелина | 5 mm |
| центриращ диаметър | 86,65 mm |
| височина | 47 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 9,5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 269 mm |
| височина | 29,3 mm |
| тегло | 6,83 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 87,1 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |