| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 38,3 mm |
| външен диаметър | 257 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 15 mm |
| тегло | 4,06 kg |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 64 mm |
| брой на дупките | 4 |