| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 301,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| тегло | 7,18 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,16 kg |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 35 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 20 mm |
| отвор | 13 mm |
| диаметър | 302 mm |
| вътрешен диаметър | 132,7 mm |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 35 mm |
| отвор | 13 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 132,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 14,7 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 340 mm |
| височина | 48 mm |
| за номер артикул | C1019V |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,16 kg |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 35 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| мярка на резбата | 13,4 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,08 kg |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 80,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14,2 mm |
| центриращ диаметър | 78,9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,08 kg |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 80,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14,2 mm |
| центриращ диаметър | 78,9 mm |
| за номер артикул | 09.9264.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 90 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| външен диаметър | 330 mm |
| дебелина | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 8/5 |
| тегло | 11,1 kg |
| кръг на дупките 1 | 108 mm |
| отвор на главината | 71 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 28 mm |
| диаметър | 340 mm |
| диаметър на главината на колелото | 71,1 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| за номер артикул | 09.A558.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 48 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 90 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 71,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| за номер артикул | 09.A558.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 48 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 90 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 340 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 48 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 48 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| отвор | 13,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| вид на спирачния диск | надупчен |
| повърхност | с покритие |
| външен диаметър | 330 mm |
| дебелина | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 8/5 |
| тегло | 11,1 kg |
| кръг на дупките 1 | 108 mm |
| отвор на главината | 71 mm |
| ABENr | KBA 60872 |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 71,07 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| преработка | високовъглеродна |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |