| ширина | 133 mm |
| височина | 52 mm |
| за номер артикул | 05P039 |
| спирачна система | AKEBONO |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E290R-01122/010 |
| дължина | 133 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| тегло | 1,438 kg |
| дължина 1 | 133 mm |
| дължина 2 | 133 mm |
| дебелина 1 | 15,5 mm |
| дебелина 2 | 15,5 mm |
| ширина 1 | 50 mm |
| ширина 2 | 50 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E290R-01122/010 |
| дължина | 133 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| тегло | 1,438 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E290R-01122/010 |
| дължина | 133 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| тегло | 1,438 kg |
| ширина 1 | 133,2 mm |
| височина 1 | 52,2 mm |
| дебелина 1 | 15,2 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| тегло | 1,42 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 52 mm |
| ширина | 133 mm |
| дебелина | 15 mm |
| спирачна система | Akebono |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 133,1 mm |
| височина | 52,1 mm |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 52 mm |
| ширина | 133 mm |
| дебелина | 15 mm |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 133 mm |
| ширина | 52 mm |
| дебелина | 15,1 mm |
| спецификация | ECE R90 APPROVED |
| дължина | 133 mm |
| ширина | 50 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 133,1 mm |
| височина | 52,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.459 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140690 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01217/405 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контролен знак за преглед | E2 90R 01124/010 |
| височина | 52 mm |
| дължина | 133 mm |
| дебелина | 15 mm |
| дължина 1 | 133 mm |
| дължина 2 | 133 mm |
| ширина 1 | 50 mm |
| ширина 2 | 50 mm |
| дебелина 1 | 15,5 mm |
| дебелина 2 | 15,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 133,1 mm |
| височина | 52,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.400 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140687 |
| спирачна система | Akebono |
| ширина | 133,1 mm |
| височина | 52,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 20002 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 20002 150 0 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 133,65 mm |
| ширина | 52 mm |
| тегло | 1,32 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20002 |
| брой на покритията | 4 |
| ширина | 133,1 mm |
| височина | 52,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01871/403 |
| наличен MAPPкод |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 133,3 mm |
| височина | 52 mm |
| ограничение за производител | AKEBONO System |