| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,315 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 275 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,7 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,31 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 358 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| диаметър | 13,75 mm |
| дължина 1 | 353 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | миниблок |
| да се подменят само по двойки | |
| дебелина | 13,5 mm |
| диаметър | 145 mm |
| дължина | 278 mm |
| брой на навивките | 6,5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 270 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,25 mm |
| дължина | 354 mm |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| тегло | 2,878 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| дебелина | 346 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 95,5 mm |
| външен диаметър 2 | 95,5 mm |
| тегло | 2,76 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 12,1 mm |
| диаметър 2 | 14,2 mm |
| диаметър 3 | 12,1 mm |
| дължина | 281 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| тегло | 2,38 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| диаметър | 11,55 mm |
| дължина 1 | 281 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,85 mm |
| дължина | 355 mm |
| външен диаметър 1 | 135 mm |
| тегло | 2,716 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,26 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| дължина | 260 mm |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| усилено изпълнение |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| параметър | E |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 355 mm |
| диаметър | 13,85 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,49 kg |
| диаметър 1 | 11,43 mm |
| диаметър 2 | 14,27 mm |
| диаметър 3 | 11,43 mm |
| външен диаметър | 142,9 mm |
| дължина | 283,2 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 354 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| параметър | D |
| диаметър 1 | 12,1 mm |
| дължина | 281 mm |
| диаметър 2 | 14,2 mm |
| диаметър 3 | 12,1 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,71 kg |
| диаметър 1 | 12,57 mm |
| диаметър 2 | 14,73 mm |
| диаметър 3 | 12,57 mm |
| външен диаметър | 143,9 mm |
| дължина | 282,6 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1230 кг |
| товароносимост задна ос до | 1090 кг |