| параметър | AC |
| дължина | 396 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| диаметър | 10,25 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 382 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| дължина | 395 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,2 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| дължина | 345 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,4 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| дължина | 310 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,02 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| дължина | 364 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 344 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 342 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 398 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 308 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1175 кг |
| товароносимост задна ос до | 1050 кг |