| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,77 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 342 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,49 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| дължина | 329 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,92 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 180 mm |
| дължина | 400 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 415 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 4 kg |
| параметър | E |
| диаметър | 14,5 mm |
| дължина | 415 mm |
| външен диаметър | 141 mm |