| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,205 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 66 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 66 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,245 kg |
| необходими бройки | 2 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 376 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| тегло | 1,85 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | E |
| външен диаметър | 141 mm |
| диаметър | 14 mm |
| дължина | 334 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 13,75 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 288 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 378 mm |
| диаметър | 11,25 mm |
| външен диаметър | 122 mm |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1105 кг |
| товароносимост задна ос до | 1160 кг |