| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,58 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 306 mm |
| параметър | E |
| външен диаметър | 136 mm |
| диаметър | 15,75 mm |
| дължина | 336 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,11 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 262 mm |
| параметър | CC |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 299 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,59 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 340 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,38 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 300 mm |
| параметър | E |
| дължина | 291 mm |
| диаметър | 16,5 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| дължина | 309 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,580 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | E |
| диаметър | 15,5 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| дължина | 337 mm |
| параметър | CC |
| диаметър | 15,5 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| дължина | 263 mm |