| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| продуктов номер | 4060140 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| параметър | E |
| диаметър | 11,1 mm |
| дължина | 323 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,12 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 311 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 288 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,13 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 308 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили със спортно окачване |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,76 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 332 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили със спортно окачване |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,19 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 337 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,6 mm |
| дължина | 314 mm |
| външен диаметър 1 | 144 mm |
| тегло | 2,066 kg |
| параметър | CC |
| диаметър | 13,3 mm |
| дължина | 290 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| параметър | CC |
| диаметър | 12,6 mm |
| дължина | 307 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,65 mm |
| дължина | 337 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 2,224 kg |
| параметър | E |
| диаметър | 11,75 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 291 mm |
| параметър | CC |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 337 mm |
| диаметър | 12,65 mm |
| параметър | CC |
| външен диаметър | 144 mm |
| диаметър | 13,3 mm |
| дължина | 302 mm |
| параметър | CC |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 314 mm |
| диаметър | 12,6 mm |
| параметър | CC |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 345 mm |
| диаметър | 13,2 mm |