| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,97 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| дължина | 340 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4032627 |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| диаметър | 172 mm |
| обща дължина | 336 mm |
| кодова буква | PP |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 338 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| тегло | 2 kg |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| дължина | 335 mm |
| ширина | 174 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,24 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина 1 | 15 mm |
| диаметър | 144 mm |
| обща дължина | 237 mm |
| кодова буква | PP |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,5 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 240 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 335 mm |
| външен диаметър 1 | 171 mm |
| тегло | 2 kg |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 337 mm |
| външен диаметър 1 | 169 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| дължина | 252 mm |
| ширина | 150 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,9 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | миниблок |
| да се подменят само по двойки | |
| дебелина | 14,6 mm |
| диаметър | 144,5 mm |
| дължина | 230 mm |
| брой на навивките | 5 |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 11,5 mm |
| диаметър 2 | 16,5 mm |
| диаметър 3 | 12 mm |
| дължина | 238 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,71 kg |
| диаметър 1 | 9,3 mm |
| диаметър 2 | 16,45 mm |
| диаметър 3 | 10,35 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 280 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | D |
| диаметър 1 | 11,5 mm |
| дължина | 238 mm |
| диаметър 3 | 12 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| диаметър 2 | 16,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 11,3 mm |
| диаметър 2 | 16,25 mm |
| диаметър 3 | 11,85 mm |
| дължина | 234 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| тегло | 2,77 kg |
| параметър | CC |
| дължина | 337 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 335 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 335 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| параметър | D |
| външен диаметър | 145 mm |
| диаметър 2 | 16,25 mm |
| диаметър 3 | 11,85 mm |
| дължина | 234 mm |
| диаметър 1 | 11,3 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| Товароносимост Пр.Ос до | 935 кг |
| товароносимост задна ос до | 1190 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |