| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,73 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 323 mm |