| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 5,4 kg |
| дебелина 1 | 17 mm |
| външен диаметър | 172 mm |
| дължина | 395 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 6,1 kg |
| дебелина 1 | 18 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| дължина | 375 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |