| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,57 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 408 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,53 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 174 mm |
| дължина | 462 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 420 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 469 mm |
| външен диаметър 1 | 180 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 413 mm |
| външен диаметър 1 | 132 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| параметър | AC |
| диаметър | 12,5 mm |
| дължина | 413 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 468 mm |
| външен диаметър | 178 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1370 кг |
| товароносимост задна ос до | 1300 кг |