| дебелина | 35 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 109,5 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дебелина | 34 mm |
| за OEномер | 6001547495 |
| дебелина | 35 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 109,5 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,48 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| дължина | 320 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,51 kg |
| дебелина 1 | 14,25 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| дължина | 283 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 276 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 319 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| диаметър | 13,25 mm |