| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,48 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 315 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 10,25 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 320 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| код на цвят | OE: green+orange |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,46 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 295 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,66 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 319 mm |
| параметър | E |
| дължина | 300 mm |
| диаметър | 10,5 mm |
| външен диаметър | 108,7 mm |
| параметър | CC-SL |
| диаметър | 11,5 mm |
| дължина | 333 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 129 mm |
| дължина | 316 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 850 кг |
| товароносимост задна ос до | 785 кг |