| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,25 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 336 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| код на цвят | OE: green+orange |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,93 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 375 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 850 кг |
| товароносимост задна ос до | 785 кг |