| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10 mm |
| дебелина 1 | 12,8 mm |
| дължина | 283 mm |
| външен диаметър 1 | 109 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,16 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 261 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,55 kg |
| дебелина 1 | 10,25 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| дължина | 337 mm |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | задна ос |
| тип планка | комплект част |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 10,25 mm |
| дължина | 337 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 10 mm |
| диаметър 2 | 12,8 mm |
| дължина | 283 mm |
| външен диаметър 1 | 109 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 10,25 mm |
| дължина | 337 mm |
| външен диаметър 1 | 108 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| параметър | AA |
| диаметър 1 | 10 mm |
| дължина | 283 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| диаметър 2 | 12,8 mm |