| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | BC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,86 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 443 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | BC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,21 kg |
| дебелина 1 | 13,75 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| дължина | 400 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | BC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,07 kg |
| дебелина 1 | 13,75 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| дължина | 412 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | BC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,15 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 468 mm |