| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,1 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| код на цвят | 1x blue/1x purple |
| дебелина | 11,1 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 332 mm |
| външен диаметър 1 | 147 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 395 mm |
| диаметър | 11,1 mm |