| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,82 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 348 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,273 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| дължина | 307 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 294 mm |
| външен диаметър 1 | 147 mm |
| външен диаметър 2 | 173 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър 1 | 141 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,3 mm |
| дължина | 285 mm |
| външен диаметър 1 | 148 mm |
| външен диаметър 2 | 174 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 294 mm |
| външен диаметър 1 | 147 mm |
| външен диаметър 2 | 173 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| дебелина | 13,3 mm |
| дължина | 285 mm |
| външен диаметър 1 | 148 mm |
| външен диаметър 2 | 174 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |