| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,65 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 166 mm |
| дължина | 254 mm |
| дължина | 253 mm |
| външен диаметър | 104 mm |
| диаметър | 11 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 220 mm |
| външен диаметър | 172 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,85 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,71 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| дължина | 241 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 251 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| диаметър | 11 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,9 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| дължина | 267 mm |
| дължина | 260 mm |
| външен диаметър | 104,9 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,290 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 268 mm |
| външен диаметър | 163 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,88 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 165 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,884 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,648 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 242 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,726 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | AC |
| дължина | 260 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| диаметър | 10,6 mm |
| дължина | 247 mm |
| външен диаметър | 105 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,48 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 235 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,758 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | CC |
| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 245 mm |
| външен диаметър | 161 mm |
| диаметър | 12,8 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 235 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| диаметър | 13,2 mm |
| дължина | 245 mm |
| външен диаметър | 161 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,65 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | CC |
| дължина | 242 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| диаметър | 13 mm |
| дължина | 260 mm |
| външен диаметър | 165 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,978 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | CC |
| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 165 mm |
| диаметър | 13,1 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 260 mm |
| външен диаметър | 165 mm |
| диаметър | 13,15 mm |
| дължина | 267 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,898 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | CC |
| дължина | 268 mm |
| външен диаметър | 163 mm |
| диаметър | 13 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 267 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| диаметър | 13 mm |