| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,55 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| дължина | 250 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 247 mm |
| външен диаметър | 166 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,692 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 224 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,754 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | AC |
| дължина | 254 mm |
| външен диаметър | 105,38 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 249 mm |
| външен диаметър | 104,97 mm |
| диаметър | 11,5 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 247 mm |
| външен диаметър | 165,68 mm |
| диаметър | 13 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 224 mm |
| външен диаметър | 164,33 mm |
| диаметър | 13,25 mm |