| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,84 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 305 mm |
| дебелина 1 | 12 mm |
| диаметър | 115 mm |
| обща дължина | 319 mm |
| кодова буква | LP |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,84 kg |
| дебелина 1 | 13,75 mm |
| външен диаметър | 173 mm |
| дължина | 378 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| външен диаметър 2 | 175 mm |
| тегло | 2,864 kg |
| дебелина | 13,3 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 143 mm |
| външен диаметър 2 | 174 mm |
| тегло | 2,734 kg |
| параметър | AC |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| диаметър | 12,05 mm |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| външен диаметър 2 | 175 mm |
| тегло | 2,864 kg |
| дебелина | 12,05 mm |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър 1 | 115 mm |
| тегло | 1,86 kg |
| параметър | ACF |
| диаметър | 13,3 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 143 mm |
| външен диаметър 2 | 174 mm |
| параметър | ACF |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 2 | 175 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| външен диаметър 1 | 145 mm |
| дължина | 368 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| цвят | червен |
| цвят | оранжев |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 4,250 kg |
| необходими бройки | 1 |