| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,22 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 256 mm |
| дебелина | 360 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,78 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 345 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,02 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| дължина | 306 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,91 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| дължина | 355 mm |
| дебелина | 345 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,9 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 348 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 256 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,22 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,93 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 269 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,81 kg |
| диаметър 1 | 9,6 mm |
| диаметър 2 | 13,3 mm |
| диаметър 3 | 9,6 mm |
| външен диаметър | 138,7 mm |
| дължина | 317,5 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1060 кг |
| товароносимост задна ос до | 1035 кг |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 965 кг |
| товароносимост задна ос до | 1035 кг |