| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC |
| дължина | 312 mm |
| външен диаметър | 107 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,4 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 385 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,2 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 315 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 385 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 12,5 mm |