| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,54 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 162 mm |
| дължина | 379 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 410 mm |
| външен диаметър 1 | 159 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 410 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| цветна маркировка | бял |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| да се подменят само по двойки | |
| дебелина | 12,8 mm |
| диаметър | 164 mm |
| дължина | 435 mm |
| брой на навивките | 6,4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 428 mm |
| външен диаметър 1 | 165 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | червен |
| параметър | AC |
| външен диаметър | 165 mm |
| дължина | 428 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 410 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| параметър | AC |
| дължина | 385 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| параметър | AC |
| диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| дължина | 438 mm |