| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,22 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| дължина | 354 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,4 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| дължина | 288 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,9 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 280 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,48 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 285 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,43 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 151 mm |
| дължина | 322 mm |
| параметър | CC-SL |
| дължина | 329 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| диаметър | 13 mm |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| параметър | D |
| дължина | 300 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър 1 | 11 mm |
| диаметър 2 | 12,9 mm |
| диаметър 3 | 11 mm |
| параметър | D |
| дължина | 292 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| диаметър 1 | 11,2 mm |
| диаметър 2 | 13,1 mm |
| диаметър 3 | 11,2 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1150 кг |
| товароносимост задна ос до | 1010 кг |