| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 11,75 mm |
| дължина | 355 mm |
| външен диаметър 1 | 112 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| цветна маркировка | оранжев |
| многократен | 1 |
| код на цвят | 1x weiss |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,3 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| дължина | 353 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,64 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| дължина | 335 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 12,5 mm |
| дължина 1 | 353 mm |
| външен диаметър 1 | 118 mm |
| дебелина | 312 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| дължина | 338 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 353 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | E |
| дължина | 355 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| диаметър | 11,75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 358 mm |
| външен диаметър 1 | 118 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| цветна маркировка | виолетов |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,14 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 338 mm |
| параметър | E |
| дължина | 357 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| диаметър | 12,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 335 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,640 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | CC-SL |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 339 mm |
| диаметър | 12,5 mm |