| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,315 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| материал | стоманена пластина |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4030340 |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4030420 |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4020320 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,27 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 358 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| диаметър | 134 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой на навивките | 6,3 |
| дължина | 361 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| цветна маркировка | виолетов |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| цветна маркировка | кафяв |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 270 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| усилено изпълнение |
| дебелина | 353 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 94 mm |
| външен диаметър 2 | 94 mm |
| тегло | 2,66 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| усилено изпълнение |
| дебелина | 356 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 93,5 mm |
| външен диаметър 2 | 93,5 mm |
| тегло | 2,53 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 354 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,24 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 278 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 362 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| цветна маркировка | виолетов |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 360 mm |
| външен диаметър 1 | 133 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | D |
| диаметър 2 | 14,7 mm |
| външен диаметър | 154 mm |
| дължина | 281 mm |
| диаметър 3 | 12,5 mm |
| диаметър 1 | 12,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| да се подменят само по двойки | |
| диаметър | 128,5 mm |
| дължина | 270 mm |
| форма на пружина | миниблок |
| брой на навивките | 6 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| диаметър | 13,6 mm |
| дължина 1 | 275 mm |
| външен диаметър 1 | 143 mm |
| дебелина | 348 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър 1 | 95,5 mm |
| външен диаметър 2 | 95,5 mm |
| тегло | 2,97 kg |
| необходими бройки | 2 |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 12,5 mm |
| диаметър 2 | 14,7 mm |
| диаметър 3 | 12,5 mm |
| дължина | 281 mm |
| външен диаметър 1 | 154 mm |
| тегло | 2,87 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 11,1 mm |
| диаметър 2 | 13,6 mm |
| диаметър 3 | 11,3 mm |
| дължина | 275 mm |
| външен диаметър 1 | 143 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| параметър | E |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина | 360 mm |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 159 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,9 kg |
| необходими бройки | 2 |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,09 kg |
| диаметър 1 | 11,43 mm |
| диаметър 2 | 13 mm |
| диаметър 3 | 11,43 mm |
| външен диаметър | 129 mm |
| дължина | 273 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,65 kg |
| диаметър 1 | 12,5 mm |
| диаметър 2 | 14,73 mm |
| диаметър 3 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 144,1 mm |
| дължина | 283,2 mm |
| параметър | E |
| диаметър | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| параметър | E |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| диаметър | 13 mm |
| параметър | E |
| дължина | 362 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| диаметър | 12,75 mm |
| параметър | D |
| диаметър 1 | 11,1 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| диаметър 3 | 11,3 mm |
| дължина | 275 mm |
| диаметър 2 | 13,6 mm |