| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 8 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| спирачна система | LUCAS |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | Piezas principales |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS/GIRLING |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| версия | Basic Parts |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate. |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas/Girl/Ate |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 15 |
| дължина на вала | 74 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 25 g |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 32 g |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 17 |
| дължина на вала | 59 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 15 |
| дължина на вала | 74 mm |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| допълващ артикул /допълваща информация | с направляващ болт (щифт) |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas/Girl |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 17 |
| дължина на вала | 59 mm |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girling |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas/Trw |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 52,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| диаметър 1 | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,05 kg |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas. |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 36 mm |
| пълен комплект |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Girling/Ate/Lucas |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Trw/Girling |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girling |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691926 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691925 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| рециклирана част | |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW202E |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW201E |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър 1/диаметър 2 | 54,0 mm |
| спирачна система | TRW |
| за спирачни дискове с дебелина | 12,9 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| тегло | 3 kg |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,93 mm |
| вътрешна ширина | 62 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,93 mm |
| вътрешна ширина | 62 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,75 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692364 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,75 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692363 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 38 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| материал | леярски чугун |