| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 49,7 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 49,7 mm |
| диаметър | 8,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Vargas/Lucas/Trw |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA957 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW908 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW907 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър на цилиндровото буталото | 36 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър на цилиндровото буталото | 36 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 66 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 66 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 3,29 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| за спирачни дискове с диаметър | 280 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 294 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694780 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 3,29 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| за спирачни дискове с диаметър | 280 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 294 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694779 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| диаметър | 36 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| диаметър | 36 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| наличен MAPPкод |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 36 mm |
| вътрешна ширина | 54 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 36 mm |
| вътрешна ширина | 54 |
| материал | алуминиева отливка |