| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | MANDO |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas/Mando |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | MANDO |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 45,9 mm |
| спирачна система | MAN |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| спирачна система | MANDO |
| диаметър | 34 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Mando |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Mando |
| пълен комплект | |
| спирачна система | AKEBONO |
| диаметър | 43 mm |
| височина | 49 mm |
| диаметър | 43 mm |
| височина | 48,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | AP/Man/Niss/Tok/Akeb |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49,4 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Mando |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Mando |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Mando |
| пълен комплект |
| диаметър | 34 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Mando |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Mando |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 1,65 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | MANDO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694480 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 1,65 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | MANDO |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694479 |
| отвор | 43 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| отвор | 43 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| отвор | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| отвор | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |