| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Citroen |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 44 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691152 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691151 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |