| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 45 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 45 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 45 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 45 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 45 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| номер на артикул в чифта | FCL691972 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 45 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 45 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| номер на артикул в чифта | FCL691971 |