| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| алтернативен ремонтен комплект | 014 698 0006/S |
| спирачна система | LUCAS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | Piezas principales |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 33 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate. |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas/Girl/Ate |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 15 |
| дължина на вала | 74 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 15 |
| дължина на вала | 74 mm |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| допълващ артикул /допълваща информация | с направляващ болт (щифт) |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas/Girl |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 46 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas/Nih/Sumit/Akeb |
| диаметър 1 | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| тегло | 0,05 kg |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 44,2 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| диаметър | 33 mm |
| височина | 44,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Girling/Ate/Lucas |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 33 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 33 mm |
| височина | 44,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,95 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,95 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12,9 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| номер на артикул в чифта | FCL692000 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12,9 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| номер на артикул в чифта | FCL691999 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,95 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,95 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 33 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 33 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |