спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3M089ABE |
| диаметър | 303,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| преработка | високовъглеродна |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2114211212
|
|
MERCEDES-BENZ A2114211212
|
|
ATE 24013001791
|
|
ATE 24113001791
|
|
BOSCH 0986479333
|
|
BREMBO 09A44710
|
|
DELPHI BG4029
101.77 €
-20%
81.42 €
|
|
FERODO DDF1638
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF16381
|
|
FTE BS7175HB
|
|
LPR M2036V
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406072000
|
|
METELLI 230965C
|
|
MINTEX MDC2064
|
|
NUOVA TECNODELTA 1421242
|
|
PAGID 54521
|
|
PAGID 54521PRO
|
|
PILENGA V946
|
|
QUINTON HAZELL BDC5631
|
|
QUINTON HAZELL BSF5631
|
|
REMSA 6114010
|
|
sbs 1815203386
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
sbs 1815343386
|
|
sbs 203386
|
|
TEXTAR 92152100
|
|
TEXTAR 92152105
|
|
TEXTAR 98200152101
|
|
TEXTAR 98200152101PRO
|
|
TRUSTING DF1041
|
|
TRW DF6078S
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
ZIMMERMANN 400365100
|
|
ZIMMERMANN 400365120
|
|
ZIMMERMANN 400365152
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
