спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6078S |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 304 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 47,5 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2114211212
|
|
A.B.S. 17738
94.34 €
-20%
75.47 €
|
|
ATE 24013001791
|
|
ATE 24113001791
|
|
BORG & BECK BBD5923S
|
|
BOSCH 0986479333
|
|
BREMBO 09A44710
|
|
BREMBO 09A44711
|
|
CAR 1421242
|
|
DELPHI BG4029
101.77 €
-20%
81.42 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24721
58.88 €
-20%
47.11 €
|
|
FERODO DDF1638
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF16381
|
|
FERODO DDF1638C
|
|
FERODO DDF1638C1
|
|
FIRST LINE FBD1543
|
|
fri.tech. DF1041
|
|
FTE BS7175HB
|
|
GIRLING 6060785
|
|
GRAF DF29965C
|
|
HELLA 8DD355113301
|
|
HELLA 8DD355113311
|
|
LEMFÖRDER 3084201
|
|
LPR M2036V
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
METELLI 230965C
|
|
METZGER 25129
|
|
MEYLE 0155210005PD
|
|
MINTEX MDC2064
|
|
NK 203386
|
|
NK 313386
|
|
PAGID 54521
|
|
PAGID 54521PRO
|
|
PILENGA V946
|
|
QUINTON HAZELL BDC5631
|
|
REMSA 6114010
|
|
ROADHOUSE 6114010
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01774
|
|
sbs 1815203386
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
SWAG 10924721
|
|
TEXTAR 92152100
|
|
TEXTAR 92152103
|
|
TEXTAR 92152105
|
|
TRISCAN 812023181
|
|
TRISCAN 812023181C
|
|
ZIMMERMANN 400365120
|
|
ZIMMERMANN 400365152
|
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
