спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40002ABE |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,3 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 64,7 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| отвор | 13 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 610W001
|
|
ATE 24011002821
|
|
BENDIX 562256B
|
|
BLUE PRINT ADG04328C
|
|
CAR 142993
|
|
DELPHI BG3554
37.25 €
-20%
29.8 €
|
|
FERODO DDF1188
73.79 €
-20%
59.03 €
|
|
FTE BS4765
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310906
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
IPS Parts IBP1W01
|
|
JAPANPARTS DPW01AF
|
|
JURID 562256J
|
|
MINTEX MDC1399
|
|
NIPPARTS J3310906
30.77 €
-20%
24.62 €
|
|
NK 205005
|
|
PAGID 54289
|
|
QUINTON HAZELL BDC4765
|
|
QUINTON HAZELL BSF4765
|
|
TEXTAR 92128900
|
|
TEXTAR 98200128901
|
|
TRW DF4557
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
DAEWOO 24011002821
|
|
DAEWOO 96219485
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
