спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40310ABE |
| дълбочина | 61 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| центриращ диаметър | 76 mm |
| диаметър | 274,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2548
|
|
BLUE PRINT ADG043139
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
CAR 1421287
|
|
DELPHI BG4260
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TRW DF4946
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
KIA 584111D000
|
| Kia CARENS III (UN) | 115 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 144 коня | бензин |
| Kia CARENS III (UN) | 140 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 136 коня | дизел |
