спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0239.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 73,3 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 151,5 mm |
| отвор | 16,6 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422239
|
|
BENDIX 562313B
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
BRECO BS8564
|
|
BREMBO 09975011
|
|
BREMBO 09975014
|
|
CAR 1421071
|
|
DELPHI BG3899
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23535
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39112
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO DDF1228
108.54 €
-20%
86.83 €
|
|
FTE BS5433
|
|
HELLA 8DD355111211
|
|
HELLA 8DD355111221
|
|
HELLA 8DD355118031
|
|
HELLA PAGID 8DD355111211
|
|
HELLA PAGID 8DD355111221
|
|
HELLA PAGID 8DD355118031
|
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
LPR B2013V
|
|
MINTEX MDC1645
|
|
NK 201554
|
|
PAGID 54327
|
|
PAGID 54327PRO
|
|
PAGID 55384PRO
|
|
PEX 140792
|
|
PILENGA V800
|
|
QUINTON HAZELL 665110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433
|
|
QUINTON HAZELL BSF5433
|
|
REMSA 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
sbs 1815201554
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TEXTAR 92132700
|
|
TEXTAR 92132703
49.76 €
-20%
39.81 €
|
|
TEXTAR 98200132701
|
|
TEXTAR 98200132701PRO
|
|
TRW DF4447
61.74 €
-20%
49.39 €
|
|
TRW DF6255
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
ZIMMERMANN 150342300
|
|
ZIMMERMANN 150342320
|
|
ZIMMERMANN 150342350
|
|
BMW 34116764629
|
|
BMW 34116792215
|
|
BMW 34116854996
|
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 143 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 143 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 136 коня | бензин |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 109 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 109 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
