спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6255 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 284 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 73,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 16.7 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18132
|
|
ACDelco AC2730D
|
|
ATE 24012202391
|
|
BENDIX 562313BC
|
|
BORG & BECK BBD5263
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
Brake ENGINEERING DI957002
|
|
CAR 1421071
|
|
CAR HPD1071
|
|
CIFAM 800810
|
|
COMLINE ADC1716V
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39112
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO DDF12281
|
|
FERODO DDF1228C1
|
|
GIRLING 6062551
|
|
HELLA 8DD355118031
|
|
HELLA PAGID 8DD355118031
|
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
JURID 562313JC
105.21 €
-20%
84.17 €
|
|
K27 4913423
|
|
KAWE 6144810
|
|
LPR B2013V
|
|
METELLI 230810
|
|
METZGER 24945V
|
|
MEYLE 3155210013PD
|
|
MINTEX MDC2350
|
|
NATIONAL NBD1810
|
|
NK 2015100
|
|
NK 3115100
|
|
OPTIMAL BS7570
|
|
OPTIMAL BS7570C
|
|
PAGID 55384PRO
|
|
REMSA 6144810
|
|
ROADHOUSE 6144810
|
|
sbs 18152015100
|
|
SWAG 20939112
|
|
TEXTAR 92238403
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
ZIMMERMANN 150349620
|
|
ZIMMERMANN 150349652
|
|
BMW 34116792215
|
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 143 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 136 коня | бензин |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 109 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 109 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
