спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0123-0112.1 |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 43,9 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 135,8 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 423112
|
|
BENDIX 562564BC
|
|
BOSCH 0986479541
|
|
BREMBO 09A96814
|
|
CAR 1421377
|
|
DELPHI BG4254
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
FERODO DDF1738
83.48 €
-20%
66.79 €
|
|
FERODO DDF17381
|
|
HELLA 8DD355114541
|
|
HELLA PAGID 8DD355114541
|
|
LPR M5017V
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
NIPPARTS N3303086
48.84 €
-20%
39.08 €
|
|
NK 203267
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
PAGID 54668
|
|
QUINTON HAZELL BDC5754
|
|
sbs 1815203267
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92166800
|
|
TEXTAR 98200166801
|
|
TRW DF4966
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
MAZDA DF7133251
|
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
