спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0124-0216.1 |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 78,5 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 185 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 424216
|
|
BENDIX 562523BC
|
|
BOSCH 0986479443
|
|
BRECO BV8730
|
|
BREMBO 09992411
|
|
CAR 1421466
|
|
DELPHI BG9064
103.5 €
-20%
82.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 36385
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
FERODO BG9064
|
|
FERODO DDF1716C
175.78 €
-20%
140.62 €
|
|
FERODO DDF1716C1
|
|
HELLA 8DD355117761
|
|
HELLA PAGID 8DD355117761
|
|
PAGID 54612PRO
|
|
PILENGA V719
|
|
TRW DF6070S
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
ZIMMERMANN 150345120
|
|
ZIMMERMANN 150345152
|
|
BMW 34216771971
|
|
BMW 34216793246
|
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 449 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 381 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 450 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 326 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин/ електро |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
